More Website www.brawopc.pl

U nas kupisz e-Podpis CERTUM

Od dnia 1 stycznia 2015 r. wdrożony zostanie system e-Deklaracje, obligujący wszystkie podmioty, zatrudniające więcej niż 5 pracowników, do składania deklaracji: PIT-11, CIT-8 oraz IFT-2 wyłącznie w formie elektronicznej.

Zachęcamy wszystkich do składania deklaracji oraz innych dokumentów w formie elektronicznej za pośrednictwem strony www.e-deklaracje.gov.pl, przy użyciu podpisu elektronicznego weryfikowanego za pomocą kwalifikowanego certyfikatu.

W porównaniu z tradycyjną komunikacją z Urzędem Skarbowym, przesyłanie e-deklaracji, zeznań i rozliczeń w formie elektronicznej jest szybsze, wygodniejsze, a przede wszystkim - bezkosztowe. System sam wykrywa błędy w formularzach, co pozwala uniknąć dodatkowych formalności, związanych z korektą błędnie wypełnionych dokumentów, złożonych w US.

Do przesyłania deklaracji podatkowych może być wykorzystany:

Zestaw standard i mini


Kancelaria Usług Księgowych

Piotrków Trybunalski, Sulejowska 10
Tel. mob. 609 050 146

Do nabycia e-podpis CERTUM w Kancelarii Usług Księgowych.

  • Jako jedyni w Polsce, CERTUM oferuje certyfikat kwalifikowany, który jest rozpoznawany jako zaufany w dokumentach PDF otwieranych w oprogramowaniu Adobe. Dzięki komunikatowi w górnej belce ekranu odbiorcy Twoich dokumentów na całym świecie będą mieli jasny komunikat, że mają do czynienia z wiarygodnym dokumentem opatrzonym bezpiecznym podpisem elektronicznym.
  • Korzystając z bezpiecznego podpisu elektronicznego możesz przesyłać do urzędów oficjalne deklaracje, wnioski i podania. Dokumenty przekazywane są natychmiast w sposób bezpieczny, a Ty automatycznie otrzymujesz urzędowe poświadczenie ich odbioru. To szczególnie ważne, gdy musisz co miesiąc wysyłać duże ilości dokumentów.
  • E-podpis daje możliwość bezpłatnego podpisywania i weryfikowania wszystkich dokumentów przez Internet. Dokumenty z e-podpisem mają taką samą moc prawną, jakby były podpisane własnoręcznie i dostarczone przez Ciebie osobiście lub drogą pocztową. Podpis kwalifikowany to sprawdzony sposób na usprawnienie działania firmy.